• Prawie na żywo,
  • Poezja śpiewana,

13 września
godz. 19:30

"Wieczór z poezją śpiewaną"

"Prawie na żywo" serdecznie zaprasza wszystkich miłośników liryki na wieczór dedykowany poezji śpiewanej. To niezwykłe spotkanie, które pozwoli odkryć głębię słów w połączeniu z melodyką utworów. Lokalni artyści podzielą się swoimi interpretacjami utworów legend tego gatunku, takich jak Brel, Cohen czy Vysotsky. Będzie to podróż przez różne kultury i języki, ukazując uniwersalność uczuć i emocji zawartych w wierszach. Każdy z naszych wykonawców przyniesie swoją unikalną interpretację, nadając klasycznym tekstom nowe życie. Ta noc będzie hołdem dla mistrzów poezji śpiewanej oraz dowodem na to, że wiersze, choć powstałe wiele lat temu, nadal mają moc dotykania serc słuchaczy. Zapraszamy do wspólnego delektowania się sztuką słowa i dźwięku w kameralnej atmosferze "Pozytywki". Przyjdź, zanurz się w magii poezji i pozwól, aby muzyka opowiedziała Ci historię każdego wersu.

  • Prawie na żywo,
  • Gitarowe akordy,

20 września
godz. 20:00

"Gitarowe akordy w świetle księżyca"

Ciesz się nocą pod blaskiem księżyca, otoczony spokojnymi dźwiękami gitary. W tym wyjątkowym wieczorze, nasza scena będzie gościć pasjonatów strun, którzy przyniosą ze sobą gamę uczuć za pośrednictwem swoich melodii. Bądź świadkiem, jak każdy akord, każda nuta, w połączeniu z atmosferą nocnej aury, tworzy niepowtarzalne wrażenie. To wydarzenie jest hołdem dla wszystkich, którzy doceniają siłę i wyrafinowanie akustycznej gitary, a jednocześnie chcą spędzić czas w towarzystwie innych miłośników muzyki. Przybywaj z otwartym sercem, by w pełni doświadczyć tego, co najlepsze w gitarowej muzyce, prezentowanej w tak wyjątkowym otoczeniu. Nasz ogród stanie się miejscem, gdzie dusza spotyka się z muzyką, a księżyc stanowi doskonałe tło dla tego muzycznego spektaklu.

  • Prawie na żywo,
  • Wspomnienia,
  • Ballady,
  • lata 80,
  • lata 90,

27 września
godz. 19:00

"Nostalgiczne wspomnienia - ballady lat 80. i 90."

Zapraszamy na muzyczną podróż w przeszłość, do czasów, gdy ballady dominowały na listach przebojów. Ten wieczór będzie hołdem dla emocjonalnych utworów, które oznaczały młodość dla wielu z nas. Lokalni artyści przypomną nam te nieśmiertelne melodie, które kiedyś nuciło się pod prysznicem czy też w drodze do szkoły. Każda nuta, każdy dźwięk przypomni Ci o dawnych chwilach, pierwszych miłościach, tańcach i młodzieńczych marzeniach. Przyjdź i pozwól się ponieść falom wspomnień, śpiewając razem z nami te niezapomniane ballady. W "Pozytywce" stworzymy razem atmosferę, która pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o codzienności i wrócić myślami do tamtych lat. Dla tych, którzy pragną wyrazić siebie, mikrofon będzie otwarty. Dziel się swoją pasją i dołącz do nas w tym niezwykłym, sentymentalnym wieczorze!